İleri Yaşam Desteği Eğitimlerimizde 2. grup eğitimlerini tamamladı

21.12.2019
İleri Yaşam Desteği Eğitimlerimizde 2. grup eğitimlerini tamamladı

İLERİ YAŞAM DESTEĞİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

İstanbul Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan Simmerk ile Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği işbirliği ile yürütülen “Simülasyon ile İleri Yaşam Desteği” eğitimlerimiz devam ediyor. Eğitim  gruplarımızın ikincisi de  25 Kasım 2019 ‘da gerçekleştirilen uygulamalı simülasyon ile eğitimlerini başarıyla tamamladı. 

 

Çeşitli branşlarda hekimlerden gelen çok sayıda talep sebebiyle ileri yaşam desteği eğitimleri 2020 yılı itibariyle devam edecek olup 2021 yılı sonuna kadar devam etmesi şeklinde planlanıyor. Yeni yılda uygulamalı eğitimlere yanı sıra toplam 12 modülden oluşan Acil Tıp Dersleri eğitimleri de dahil edilecek. Öğlen Öğren TV den yayınlanacak olan bu dersleri alan hekimler, bir sonraki aşama olan simülasyon ile uygulamalı eğitimlere katılacak.
Eğitimleri tamamlayan hekimler, eğitim sonunda Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği tarafından düzenlenen katılım belgelerini alabilecekler.

Eğitimlerin tamamı ücretsiz olarak verilmekte ve tüm giderleri derneğimiz tarafından finanse edilmektedir. Eğitime katılmak isteyen hekimler https://www.oglenogren.tv/egitim-kayit adresinden dijital olarak kayıt olabiliyorlar. 

Bu içerikler ilginizi çekebilir