Kendine İyi Bak

Video Galerimiz

Dünyada ve Türkiye’de süregelen sağlık sorunlarına dair sorumluluk hisseden doktorlar olarak, halk sağlığını gözeten koruyucu hekimlik uygulamaları kapsamında, bilgi birikimimizi sizlerle bu video galeride paylaşıyoruz.

Kendine iyi bakmak; bedensel, mental ve sosyal sağlığımızı korumak için hayati öneme sahip. Kendine iyi bakmak; bireyin kendisini sevmesinin, kendisine değer vermesinin bir ifadesi.

Kulaktan dolma bilgilerle değil, sağlık profesyonellerinin yardımıyla kendinize iyi bakın!

Öğlen Öğren TV

Tıp her gün güncellenen ve kendisini geliştiren bir bilim dalıdır. Bu nedenle de bu mesleği icra eden hekimlerin düzenli sürekli eğitime ihtiyaçları oluşmaktadır. Gerek zaman, gerek yoğun çalışma temposu, gerekse eğitimlerin yüksek maliyetleri sebebiyle sürekli tıp eğitimi alanında düzenli bir sistem henüz geliştirilememiştir. Bugün için ülkemizde hekimler tarafından mezuniyet sonrası tıp eğitimleri tıp kongreleri, yeni yayınlar, dergiler, kurumların hizmet içi eğitim yöntemleriyle tamamlanmaya çalışmaktadırlar. İşte Öğlen Öğren TV de tam olarak bu noktada hekimlere yeni ve farklı bir eğitim alternatifi sunuyor. Dijital uzaktan etkileşimli bir eğitim, bu platformun amacı hekimlerin en çok ihtiyaç duyduğu yeni tıbbi gelişmeleri, tedavileri, farklı bakış açılarını konunun uzmanından, birinci ağızdan canlı, güncel şekilde izleyebilmesini sağlayabilmek. Hekimler internete bağlanabildikleri herhangi bir ortamdan bir bilgisayar, tablet ya da bir cep telefonuyla bile bu eğitimlere etkileşimli katılabiliyor.

Derneğimiz hakkında

bilgilendirilmek ister misiniz?

Bizimle birlikte sağlıklı bir geleceğin parçası olmanızdan gurur duyarız.

SYHD_logo_footer

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği olarak kişiyi biyo-psiko-sosyal açıdan bir bütün olarak görmeyi amaçlayan hedefler ve projeler amaçlıyoruz.

Menü

İletişim

Bültenimize Abone Olun

Güncel içeriklerimizden haberdar olmak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

© 2023 Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.