Dr. Esin Şener

1997 senesinde, Fırat Üniversitesi Tıp Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 4 yıl Hakkari, Yüksekova, 4 Yıl Balıkesir, Balya lokasyonlarında Birinci Basamak Sağlık hizmeti verdim. 2003 senesinde Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzısıhha’da ARGE hizmetlerinde çalışmalarda bulundum. 2005 senesinde İstanbul, Beykoz’da 6 yıl Birinci Basamak Sağlık Hizmetlerinde çalıştıktan sonra 2010 senesinde Aile Hekimliğine geçtim. Halen aktif olarak Aile Hekimliği ve İş yeri Hekimliği yapmaktayım.

2010 senesinde İstanbul Aile Hekimliği Derneğinin kurucu üyeliğini yaptım. 5 yıl süre ile yönetim kurulunda Başkanlık ve Genel Sekreterlik gibi aktif görevlerde çalıştıktan sonra 2015 senesinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneğinin, 2021 yılında Aile Hekimliği ve Koruyucu Hekimlik Tıp Derneğinin kurucu üyesi oldum. O yıldan itibaren her iki derneğin Yönetim Kurulunda aktif üyeliğim devam etmektedir.

Üyesi olduğum İstanbul Aile Hekimliği Derneği, Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği ve Aile Hekimliği ve Koruyucu Hekimlik Tıp Derneği adına sayısız eğitimler, paneller ve kongreler gibi organizasyonlarında aktif rol aldım.

2016 senesinden itibaren Öğlen Öğren TV isimli dijital eğitim platformunun moderatörlüğünü yapmaktayım.

1973 doğumlu olup, evli bir çocuk sahibiyim.

0 Comments